Vstup do súťaže
žiaci II. stupeň ZŠ, príma až kvarta osemroč. gymnázií
Pozvi kamarátov
O IQ olympiáde
Tábor pre nadané deti
Vstup pre učiteľov
O súťaži pre učiteľov
Podporte súťaž!
IQolympiáda na Facebooku
organizátor
Sponzori_2018_1

Región Západ - Bratislavský, Nitrianský a Trnavský kraj: 

Regionálne kolo Západ  sa uskutočnilo dňa 07.05.2018 v priestoroch trnavského samosprávneho kraja. Do regionálneho kola postúpilo 80 najlepších detí, ktorí postúpili na základe svojich výsledkov v školskom kole z 4 702 súťažiacich.

Deti prišiel povzbudiť aj pán predseda Trnavského samosprávneho kraja pán Jozef Viskupič, ktorý prevzal aj záštitu nad týmto regionálnym kolom a spravil si s nami aj selfíčku.

Vo výsledkovej listine je zobrazených iba prvých 50 súťažiacich v každom regióne. Všetkým semifinalistom v regionálnom kole ďakujeme za účasť, férové správanie a veľmi dobré výsledky .

Do finále postupuje v každom regióne 20 najlepších súťažiacich. Prosíme finalistov, aby  svoju účasť vo finále potvrdili po prihlásení do svojho profilu do 16.05.2017. 

 

 

Poradie

Meno

Škola

Počet bodov

1 Martin Š.    Gymnázium, Senecká 2  , Pezinok 95,80
2 Matúš B.    Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69  , Senec 95,40
3 Alžbeta K.    Spojená škola, Novohradská 3  , Bratislava-Ružinov 91,90
4 Matúš J.    Súkr.ZŠ - nadané deti, Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov 90,80
5 Miroslav N.    Súkromná ZŠ BESST, Limbová 3, Trnava 88,90
6 Branislav B.    ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice 87,40
7 Lenka B.    Gymnázium, Párovská 1  , Nitra 87,20
8 Matej B.    Škola pre  mim.nad.deti, Teplická 7, Bratislava-Nové Mesto 86,90
9 Matej Š.    ZŠ s MŠ, Hargašova 5, Bratislava-Záhorská Bystrica 85,80
10 Peter B.    Gymnázium A. Vrábla, Mierová 5  , Levice 85,30
11 Matej R.    Gymnázium, Grösslingová 18  , Bratislava-Staré Mesto 83,20
12 Natália L.    Gymnázium, Grösslingová 18  , Bratislava-Staré Mesto 79,30
13 Gabriel G.    ZŠ, Pri Podlužianke 6, Levice 78,30
14 Oliver D.    Gymnázium M.R.Štefánika, Slnečná 2  , Šamorín 78,20
15 Ján O.    SŠ-ZŠ Mansveta Olšovské, Kláštorné nám. 1, Malacky 76,50
16 Ella B.    Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69  , Senec 75,90
17 Dominik Viliam V.    Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5  , Modra 74,50
18 Timur K.    Škola pre  mim.nad.deti, Teplická 7, Bratislava-Nové Mesto 74,40
19 Lucia C.    Gymnázium, Grösslingová 18  , Bratislava-Staré Mesto 73,90
20 Lea K. Gymnázium M.R.Štefánika, Slnečná 2  , Šamorín 73,10
21 Patrik M. ZŠ, Nábrežná 95, Nové Zámky 75,20
22 Richard M.    ZŠ, Ostredková 14, Bratislava-Ružinov 72,50
23 Marek S.    ZŠ, Na Hôrke 30, Nitra 70,80
24 Tomáš  N.    Gymnázium M.R.Štefánika, Slnečná 2  , Šamorín 70,40
25 Andrej M.    Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec 69,80
26 Katarína C.    ZŠ s MŠ, Dechtice 514, Dechtice 68,90
27 Ema F.    Gymnázium, Senecká 2  , Pezinok 67,30
28 Maxim  H.    SŠ-ZŠ(PYP), Novohradská 3, Bratislava-Ružinov 66,80
29 Martina A.    Súkromná ZŠ BESST, Limbová 3, Trnava 66,60
30 Jakub P.    ZŠ, Saratovská 85, Levice 65,60
31 Peter K.    Súkromná ZŠ BESST, Limbová 3, Trnava 65,10
32 Tamara T.    Gymnázium, Golianova 68  , Nitra 63,50
33 Michal R.    ZŠ s MŠ, Spartakovská 5, Trnava 63,00
34 Petra Š.    ZŠ, Na Hôrke 30, Nitra 63,00
35 Patrícia K.    Gymnázium, Hubeného 23  , Bratislava-Rača 62,80
36 Tomáš V.    ZŠ, Školská 281, Brodské 62,70
37 Alexandra H.    ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice 62,40
38 Viktor H.    ZŠ, Nábrežná 95, Nové Zámky 62,10
39 Emma P.    Súkr.ZŠ - nadané deti, Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov 62,00
40 Christián A.    Súkromná ZŠ BESST, Limbová 3, Trnava 61,50
41 Dominik B.    ZŠ, Tajovského 1, Senec 60,90
42 Samuel Ž.    ZŠ s MŠ, Hargašova 5, Bratislava-Záhorská Bystrica 60,90
43 Marek L.    ZŠ, Na Hôrke 30, Nitra 60,80
44 Filip D.    Škola pre  mim.nad.deti, Teplická 7, Bratislava-Nové Mesto 60,00
45 Tomáš  G.    ZŠ s MŠ, Pionierska 697, Gbely 59,80
46 Tobiáš B.    Gymnázium A. Vrábla, Mierová 5  , Levice 59,10
47 Adam L.    Súkromná ZŠ, Gorkého 4, Skalica 59,00
48 Adam D.    ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra 57,90
49 Matej V.    ZŠ, Koperníkova 24, Hlohovec 56,20
50 Peter M.    Gymnázium V.Mihálika, Kostolná 119/8  , Sereď 55,90

 

Región Stred - Banskobystrický, Trenčiansky a Žilinský kraj:

V stredu, 09.05.2018 sa uskutočnilo regionálne kolo Stred v priestoroch parlamentnej miestnosti Žilinského samosprávneho kraja. Podujatie sa konalo pod záštitou predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Eriky Jurinovej a predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslava Bašku.

Do regionálneho kola Stred sa zapojilo v tomto regióne 5 471 detí, z ktorých 20 najlepších postupuje do finále. Postupujúcim gratulujeme a všetkým ďakujeme za skvelú atmosféru počas celého dňa.

Poradie Meno Škola Počet bodov
1 Andrej Š. ,  ZŠ, Ďumbierska 17, Banská Bystrica 109,00
2 Ján P. ,  ZŠ, Mariánska 554/19, Prievidza 97,40
3 Michal K. ,  ZŠ, Dlhé Hony 1, Trenčín 95,70
4 Anna B. ,  ZŠ, Skalka 34, Lietavská Lúčka 94,10
5 Rebecca Sofia Š. ,  Gymnázium M.R.Štefanika, Športová 41  , Nové Mesto nad Váhom 92,70
6 Marek K. ,  ZŠ, Karpatská 8063/11, Žilina 92,50
7 Adam H. ,  Gymnázium, J. Lettricha 2  , Martin 92,10
8 Samuel  L. ,  ZŠ SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica 91,50
9 Simona S. ,  ZŠ M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec 88,20
10 Laura M. ,  ZŠ s MŠ, Slatina nad Bebravou 154, Slatina nad Bebravou 82,50
11 Daniel K. ,  ZŠ, Slov. partizánov 1133/53, Považská Bystrica 81,70
12 Paulína B. ,  Gymnázium M.R., Ul. J. Kollára 2  , Žiar nad Hronom 79,10
13 Matúš J. ,  Gymnázium A. Bernoláka, Mieru 307/23  , Námestovo 79,00
14 Filip Z. ,  ZŠ, SNP 1199/36, Dolný Kubín 78,00
15 Zuzana P. ,  ZŠ s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok 78,00
16 Filip H. ,  Gymnázium, J. Lettricha 2  , Martin 77,70
17 Tomáš K. ,  ZŠ, Kubranská 80, Trenčín 77,50
18 Ráchel B. ,  ZŠ, Kubranská 80, Trenčín 77,20
19 Nina H. ,  ZŠ s MŠ, Nová Doba 482, Nižná 77,00
20 Lucia D. ,   ZŠ s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok 76,60
21 Matúš Č. , ZŠ, Kubranská 80, Trenčín 76,70
22 Vratko H. ,  ZŠ, Ďumbierska 16, Banská Bystrica 75,40
23 Viera G. ,  Gymnáz.V.B.Nedožerského, Matice slovenskej 16  , Prievidza 75,40
24 Martin L. ,  Gymnázium M. Hattalu, Železničiarov 278  , Trstená 74,90
25 Aurel D. ,  ZŠ s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok 73,80
26 Martin D. ,  Gymnázium B.S.T., Haličská cesta 9  , Lučenec 73,70
27 Samuel M. ,  ZŠ s MŠ, Snežnica 218, Snežnica 72,60
28 Tobiáš V. ,  ZŠ, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš 71,20
29 Adam Benjamin P. ,  Gymnáz.V.B.Nedožerského, Matice slovenskej 16  , Prievidza 70,90
30 Oliver B. ,  Súkromná ZŠ, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica 70,50
31 Miroslav Š. ,  ZŠ M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec 70,30
32 Diana K. ,  Gymnázium M.H., Hlavná 431  , Hnúšťa 70,20
33 Martina G. ,  Gymnázium, Varšavská cesta 1  , Žilina 70,00
34 Timotej K. ,  ZŠ, Bystrická cesta 14, Ružomberok 69,40
35 Jakub M. ,  Gymnázium, Varšavská cesta 1  , Žilina 69,00
36 Dorota J. ,  ZŠ, Bystrická cesta 14, Ružomberok 68,60
37 Katarína K. ,  ZŠ s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok 68,50
38 Ľubomír L. ,  ZŠ, Staré Hory 327, Staré Hory 66,70
39 Monika N. ,  ZŠ, Mládežnícka 1434/16, Púchov 66,50
40 Miško S. ,  Gymnázium, J. Lettricha 2  , Martin 66,20
41 Samuel G. ,  Gymnázium A. Bernoláka, Mieru 307/23  , Námestovo 65,60
42 Marek Tobias J. ,  ZŠ pri ESŠ, Komenského 10, Liptovský Mikuláš 65,00
43 Tadeáš H. ,  Gymnázium, J. Lettricha 2  , Martin 64,90
44 Erik M. ,  ZŠ, Sídl. Dolné Lúky 357, Brezová pod Bradlom 64,80
45 Jaroslav R. ,  ZŠ s MŠ, Staničná 324, Liesek 63,90
46 Ondrej S. ,  ZŠ Spoj.šk.sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom 63,80
47 Tomáš B. ,  Gymnázium A. Bernoláka, Mieru 307/23  , Námestovo 63,10
48 Daniela C. ,  Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5  , Ružomberok 62,90
49 Veronika C. ,  Piar.gymn. J.Braneckého, Palackého 4  , Trenčín 62,30
50 Maroš M. ,  ZŠ, Kohútov sad 1752/4, Dolný Kubín 60,70

 

Región Východ - Košický a Prešovský kraj

Na akademickej pôde Prírodovedeckej fakulty UPJŠ v Košiciach sa dňa 11.05.2018 konalo regionálne kolo Východ pod záštitou dekana PF UPJŠ v Košiciach.

Do regionálneho kola Východ sa zapojilo v tomto regióne 4 439 detí, z ktorých 20 najlepších postupuje do finále.

Poradie Meno Škola Počet bodov
1 Adam Č. , ZŠ, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov 116,50
2 Simona V. , ZŠ, Tarasa Ševčenka 3, Bardejov 93,60
3 Tamara T. , ZŠ, T. J. Moussona 4, Michalovce 92,20
4 Daniela S. , Gymnázium, Alejová 1  , Košice-Juh 91,50
5 Jerguš J. , ZŠ, Komenského 23, Bardejov 89,90
6 Jaroslav B. , ZŠ, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov 87,70
7 Filip V. , ZŠ s MŠ sv.M. Križina, Rehoľná 2, Košice-Krásna 85,00
8 Zuzana M. , Gymnázium J. A. Raymana, Mudroňova 20  , Prešov 84,50
9 Patrik T. , ZŠ s MŠ sv.M. Križina, Rehoľná 2, Košice-Krásna 83,40
10 Ondrej J. , ZŠ s MŠ, Školská 7, Čečejovce 82,30
11 Marek H. , ZŠ, Bystré 347, Bystré 81,60
12 Michal T. , ZŠ, Masarykova 19/A, Košice-Staré Mesto 81,10
13 Jakub Š. , ZŠ, Komenského 23, Bardejov 80,70
14 Martin J. , ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 77,90
15 Szilárd Š. , ZŠ s MŠ, Školská 7, Čečejovce 76,60
17 Marko T. , ZŠ, Lipová 13, Spišská Nová Ves 76,10
18 Daniela H. , ZŠ, Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 75,80
19 Matej P. , ZŠ, Bajkalská 29, Prešov 75,30
20 Martina P. , ZŠ, Bajkalská 29, Prešov 74,00
20 Branislav P., ZŠ, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov 73,40
21 Daniel L. , ZŠ, Dargovských hrdinov 19, Humenné 77,20
22 Zuzana K. , Gymnázium, Alejová 1  , Košice-Juh 73,20
23 Lucia  T. , Súkromná ZŠ, Námestie slobody 100, Sabinov 72,60
24 Tibor P. , ZŠ s MŠ, Školská 7, Čečejovce 72,30
25 Anna Mária B. , ZŠ, Dargovských hrdinov 19, Humenné 70,90
26 Samuel T. , ZŠ, Lúčna 827/26, Vranov nad Topľou 70,40
27 Filip K. , Cirk.spojená škola -Gym, Duchnovičova 24  , Humenné 70,10
28 Nikolaj Oto L. , ZŠ, Štóska 183, Medzev 69,80
29 Rastislav R. , ZŠ s MŠ, Sninská 318/16, Zemplínske Hámre 68,40
30 Matej V. , Gymnázium, Alejová 1  , Košice-Juh 68,20
31 Michal N. , ZŠ, Komenského 113, Lipany 67,80
32 Dominik T. , ZŠ, Lúčna 827/26, Vranov nad Topľou 67,70
33 Martin Š. , ZŠ, Šmeralova 25, Prešov 67,20
34 Jozef B. , Súkromná ZŠ, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom 66,90
35 Bibiana A. , Gymnázium I.K., P. Hostinského 3  , Rimavská Sobota 66,00
36 Ema M. , ZŠ, Staničná 13, Košice-Juh 64,80
37 Lucia G. , Cirk.spojená škola -Gym, Duchnovičova 24  , Humenné 64,80
38 Adam P. , ZŠ, Šmeralova 25, Prešov 63,60
39 Max D. , ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica 63,30
40 Stanislav K. , ZŠ s MŠ, Školská 7, Čečejovce 63,00
41 Veronika D. , ZŠ, Hrnčiarska 13, Humenné 62,70
42 Richard S. , Gymnázium, Alejová 1  , Košice-Juh 62,70
43 Eva P. , Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7  , Poprad 60,70
44 Filip Z. , Cirk.spojená škola -Gym, Duchnovičova 24  , Humenné 60,60
45 Ema H. , ZŠ, T. J. Moussona 4, Michalovce 59,90
46 Tamara Š. , ZŠ s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad 59,60
47 Klára I. , ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice-Západ 58,90
48 Matej S. , ZŠ, Komenského 113, Lipany 58,80
49 Miloš N. , ZŠ, Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 57,70
50 Ján M. , ZŠ, Kračúnovce 277, Kračúnovce 57,30